Dealer AUTO SPEKTRUM 2

O Nas

Auto Spektrum to gwarancja profesjonalizmu, wysokiej jakości oraz pasji w dziedzinie motoryzacji.

Na rynku tarnowskim funkcjonujemy od kilkunastu lat, a sama marka to lata gromadzonej wiedzy, doświadczenia oraz zaufania i lojalności Klientów. W ofercie posiadamy pełną gamę samochodów marki Fiat oraz Fiat Professional.

W Auto Spektrum oferujemy szeroki wybór nowych i używanych pojazdów w przystępnych cenach. Nasz wykwalifikowany, profesjonalny i zorientowany na Klienta zespół specjalistów i doradców wysłucha i pomoże w wyborze odpowiedniego modelu samochodu. Pomożemy Ci również wybrać odpowiednie finansowanie nowego auta i harmonogram spłaty rat. Dostosowujemy się do twoich potrzeb, w każdym momencie masz możliwość zarezerwować jazdę próbną w terminie dogodnym dla Ciebie oraz zapytać o wycenę samochodu, a nasi handlowcy przygotują ją z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Jeśli interesują Cię oferty specjalne, to w zakładce Promocje znajdziesz modele spełniające różne wymagania techniczne i finansowe.

W naszym Autoryzowanym Serwisie wysoko wykwalifikowany personel zagwarantuje Ci szybką i rzetelną pomoc w rozwiązaniu każdego problemu.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz na naszej stronie.
Czekamy na Ciebie!

Promocje

Naszą misją jest pomóc Ci w procesie zakupu samochodu. Oferujemy szeroki wybór modeli na korzystnych warunkach, by ułatwić Ci zakup nowego samochodu.

Ponadto jeśli nie chcesz angażować własnych środków finansowych – specjalnie dla Ciebie, we współpracy z FCA-Group Bank oraz FCA Leasing, przygotowaliśmy szereg promocji finansowych!

Czy widziałeś już nasz dział Promocji?

Serwis i usługi

Obsługujemy Klienta także po zakupie samochodu.
W naszym dziale Posprzedaży mamy wysoko wykwalifikowany personel i oryginalne części zamienne, które gwarantują szybki i rzetelny serwis.

Skontaktuj się z nami, by umówić się na wizytę!