Promocja

Teraz z pakietem korzyści w wysokości 13 450 zł.

Nowy benzynowy Jeep® Avenger to spektakularny design, cyfrowe wyświetlacze, doskonale przystosowana przestrzeń bagażowa oraz szereg innowacyjnych rozwiązań, które wyznaczają zupełnie nowe standardy funkcjonalności i komfortu.

Odkryj limitowaną wersję Jeepa Avengera wyposażoną w cenie w Pakiet Zimowy obejmujący:
• całoroczne przednie i tylne maty podłogowe,
• ogrzewanie przedniej szyby w miejscu wycieraczek
• podgrzewane przednie fotele.

Dodatkowo opony zimowe gratis.

Skorzystaj z okazji - Jeep® Avenger Winter Edition z pakietem korzyści w wysokości 13 450 zł!


Poznaj wyprodukowany w Polsce „Samochód roku 2023” Jeep® Avenger i wybierz się na niezapomnianą przejażdżkę. Skorzystaj z finansowania i już teraz sprawdź bezkompromisowe możliwości Jeepa!

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Limitowana wersja Winter Edition modelu Jeep® Avenger bazuje na regularnej wersji Altitude. Najniższa cena z 30 dni przed obniżką – 118 300 zł. Suma korzyści 13 450 zł brutto wynika z zawartego w cenie pojazdu pakietu Zimowego o wartości 1 950 zł brutto, kompletu 4 opon zimowych o wartości 2 000 zł oraz dodatkowego rabatu 9 500 zł brutto. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u autoryzowanych dealerów sieci Jeep®.

Logo