Jeep Grand Cherokee

zł 242 600
Modele
Benzyna - Diesel
190 - 468 KM / 140- 344 kW
6,5 - 20,7 (l/100Km)
5
Euro6d-TEMP
Automatyczna

Szczegóły

Informacje o modelu

Najczęściej nagradzany SUV w historii.

 

Duży luksusowy SUV (segment I) - oferuje wszystko co potrzebne do jazdy w terenie, jak również w jeździe miejskiej. Poczuj najwyższy komfort, luksusowe wnętrze i funkcjonalne rozwiązania motoryzacji z Jeepem® Grand Cherokee.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Stylistyka

Zdecydowany i elegancki wygląd zewnętrzny emanuje mocą z każdej części samochodu. Każda wersja modelowa Grand Cherokee 2014, od Laredo po Summit, proponuje luksusowe akcenty stylizacji nadwozia, w tym nową kratę chłodnicy i zderzak, charakterystyczne światła do jazdy dziennej, reflektory przeciwmgielne oraz system bezkorkowego wlewu paliwa.

 

Tył modelu Jeep® Grand Cherokee 2014 oferuje nowe, większe światła tylne LED, większy, aerodynamiczny spojler i nowy wygląd klapy bagażnika, poprawiający widoczność z tyłu samochodu. Obniżony tylny zderzak charakteryzuje każdy model, a podwójne końcówki układu wydechowego znajdują się w standardzie w wersjach modelowych Limited, Overland i Summit.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Wnętrze

NOWY POZIOM LUKSUSU
Elegancki, nowy model Summit to stylowe i przytulne wnętrze z podgrzewanymi i wentylowanymi fotelami obitymi skórzaną tapicerką Natura Plus z przeszyciami i zamszowymi wstawkami. Całość podkreślają akcenty z egzotycznego drewna ‘open-pore’ i chromowane elementy. Nasze dążenie do doskonałości widać w luksusowych panelach drzwi z wykończeniem w prawdziwym drewnie, konsoli środkowej oraz nowej gałce dźwigni zmiany biegów.

 

SPERSONALIZOWANY ZESTAW WSKAŹNIKÓW
Możesz osiągnąć cel, o jakim inni mogą tylko pomarzyć. Nowy 7-calowy wyświetlacz wielofunkcyjny TFT, w standardzie we wszystkich wersjach, umożliwia konfigurację formy i treści pokazywanych informacji zgodnie z preferencjami kierowcy. Szczegółowe informacje dotyczące pojazdu: prędkościomierz, system nawigacji, system Selec-Terrain®, system Quadra-Lift® są wyświetlane w zestawie wskaźników kolorystycznie komponujących się z wnętrzem.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Technologia

JASNY. INTULICYJNY. SYSTEM UCONNECT®
To co najlepsze jest jeszcze lepsze: nowy, uaktualniony system Uconnect® jest wyposażony w ogromny ekran dotykowy 8,4 cala oraz przyciski zapewniające pełny dostępu do wszystkich funkcji, w tym sterowania klimatyzacją i systemem multimedialnym. System Bluetooth® pozwala na przesyłanie dźwięku i sterowanie za pomocą poleceń głosowych. Posiada również port USB, czytnik kart SD, radio DAB i nawigację z grafiką 3-D w systemie Uconnect®.

 

NAGŁOŚNIENIA HARMAN KARDON®
Wysokiej klasy system nagłośnienia oferowany w standardzie w Jeepie® Grand Cherokee w wersjach Summit oraz SRT to prestiżowe rozwiązanie dla największych miłośników czystych dźwięków. 19 głośników i subwooferów GreenEdge oraz 825-watowy wzmacniacz zapewniają wszystko, co potrzebne, by cieszyć uszy dźwiękiem najwyższej jakości.

 

SYSTEM AKTYWNEJ ELIMINACJI SZUMU (ANC)
By jazda była jeszcze bardziej przyjemna, innowacyjny system ANC kontrastuje i eliminuje wszelkie dźwięki silnika wewnątrz pojazdu. Hałas silnika jest wykrywany w czasie rzeczywistym przez mikrofony. Następnie emitowane są odwrotne fale dźwiękowe, by wyeliminować niekomfortowy dla ucha hałas o niskiej częstotliwości i zapewnić przyjemną, cichą jazdę.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Osiągi i bezpieczeństwo

SILNIKI BENZYNOWE:

 

PENTASTAR V6 3.6 / 286 KM z napędem 4x4 Quadra-Drive II – Skrzynia 8-stopniowa automatyczna

 

PENTASTAR V6 3.6 / 286 KM z napędem 4x4 Quadra-Trac II – Skrzynia 8-stopniowa automatyczna

 

HEMI V8 5.7 / 352 KM z napędem 4x4 Quadra-Drive II – Skrzynia 8-stopniowa automatyczna

 

HEMI V8 6.4 / 468 KM z napędem 4x4 SRT8 Quadra-Trac – Skrzynia 8-stopniowa automatyczna

 

SILNIKI DIESLA:

 

V6 3.0 CRD / 190 KM z napędem 4x4 Quadra-Trac II – Skrzynia 8-stopniowa automatyczna

 

V6 3.0 CRD / 250 KM z napędem 4x4 Quadra-Trac II – Skrzynia 8-stopniowa automatyczna

 

V6 3.0 CRD / 250 KM z napędem 4x4 Quadra-Drive II – Skrzynia 8-stopniowa automatyczna

 

SYSTEMY:

 

Ostrzeżenie o zagrożeniu najechania na poprzedzający pojazd (FCW) to system, który wykorzystuje czujniki radarowe, aby ostrzec kierowcę o zbyt szybkim zbliżaniu się do poprzedzającego pojazdu, umożliwiając podjęcie odpowiedniego działania celem uniknięcia kolizji.


Nowa kamera tylna ParkView® z asystentem parkowania wyświetla widok za pojazdem oraz rodzaj siatki pozycyjnej, ułatwiając manewrowanie na ciasnych parkingach.

 

Legendarne możliwości pojazdu Jeep® są jeszcze lepsze dzięki systemowi Selec-Terrain®, oferującemu pięć trybów pracy, spośród których można wybrać taki, który najbardziej odpowiada konkretnej nawierzchni lub warunkom  atmosferycznym.

 

BEZPIECZEŃSTWO:

 

Jeep® Grand Cherokee jest wyposażony we wszystkie zaawansowane elementy bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego, w tym pełną gamę poduszek powietrznych, zaawansowane wielostopniowe czołowe poduszki powietrzne kierowcy i pasażera, przednie boczne fotelowe poduszki powietrzne, przednie i tylne boczne kurtynowe poduszki powietrzne oraz kolanową poduszkę powietrzną kierowcy.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wyposażenia