Jeep Wrangler

zł 156 100
Modele
Benzyna - Diesel
200 - 284 KM / 147 - 209 kW
8,5 - 15,4 (l/100Km)
3
Euro6d-TEMP
Automatyczna

Szczegóły

Informacje o modelu

URODZONY POSZUKIWACZ PRZYGÓD

Jeep® Wrangler stawi czoła każdej przygodzie. Rozpocznij nową podróż z legendą, która zaimponuje Ci od pierwszej chwili komfortem połączonym z bezkompromisowymi możliwościami.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Nadwozie

NIEPOWTARZALNA FRAJDA Z JAZDY

Wrangler z rozpoznawalnymi, trapezowymi nadkolami, legendarnym siedmioszczelinowym grillem oraz zdejmowanymi drzwiami i dachem — jest stylowy, a jazda nim sprawia wiele radości. W wersji Sahara dostępny jest także dodający prestiżu twardy dach Freedom Top®; w kolorze nadwozia.

IKONA ROZPOZNAWALNA NA CAŁYM ŚWIECIE

Radość i swoboda idą w parze. W modelu Jeep® Wrangler zastosowano klasyczne dla tej marki rozwiązania, dzięki którym sprawdza się przy każdej pogodzie i doskonale radzi sobie w najtrudniejszych warunkach terenowych. Demontowany dach i drzwi pozwalają szybko stworzyć otwarte nadwozie aby w pełni cieszyć się przygodą.

 

OFICJALNY POJAZD ENTUZJASTÓW PRZYGODY

Jeep® Wrangler ma wszystko, co potrzeba możesz podróżować z twardym lub miękkim dachem lub zrezygnować z niego. Modułowy twardy dach Freedom Top® może mieć kolor nadwozia lub kolor czarny. Do wyboru jest również miękki dach Sunrider®, który łatwo się składa i zajmuje niewiele miejsca.

KOŁA I OPONY

Odpowiednie koła w pojeździe takim jak Jeep® Wrangler to podstawa każdej wyprawy na spotkanie z przygodą. Większość oferowanych obręczy kół ma wklęsły kształt, który zapobiega zarysowaniom podczas jazdy terenowej. Koła z lekkiego stopu przyczyniają się do obniżenia masy nieresorowanej, co poprawia precyzję działania układu kierowniczego i właściwości jezdne.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Wnętrze

WEWNĘTRZNE PIĘKNO

Dlaczego podróż na szlaku nie może być komfortowa? Jeep® Wrangler jest wyposażony w wygodne fotele oraz miejsca do przechowywania przedmiotów, które przydadzą się podczas każdej wyprawy.

EMOCJONUJĄCA STYLISTYKA
Jeep® Wrangler oferuje najbardziej przyjazne wnętrze w swojej klasie. Fotele z tapicerką wykonaną z wysokiej jakości tkaniny Sedoso lub skóry McKinley z efektownymi przeszyciami są niezwykle wygodne. W kabinie znajdziemy również podgrzewane przednie fotele, podświetlane uchwyty na kubki oraz wiele innych przydatnych rozwiązań.

ZMYWALNA KABINA Z KORKAMI SPUSTOWYMI

Od zawsze każdy Jeep® Wrangler jest standardowo wyposażony w trwałą i zmywalną kabinę z funkcjonalnymi korkami spustowymi w podłodze. Można więc śmiało ruszyć na błotniste trasy i oddać się nieskrępowanej zabawie.Od zawsze każdy Jeep® Wrangler jest standardowo wyposażony w trwałą i zmywalną kabinę z funkcjonalnymi korkami spustowymi w podłodze. Można więc śmiało ruszyć na błotniste trasy i oddać się nieskrępowanej zabawie.

 

PRZYJAZNY DOSTĘP DO ROZRYWKI

Dzięki poleceniom głosowym nie musisz odrywać rąk od kierownicy ani wzroku od drogi, teraz łatwo możesz wybrać stację radiową i korzystać z telefonu. W systemie Uconnect™ dostępna jest udoskonalona nawigacja oparta na sygnale GPS, gdzie cel podróży można wprowadzić za pomocą poleceń głosowych. Wystarczy proste polecenie, by uzyskać wskazówki dotyczące dojazdu na lotnisko, do muzeum lub ulubionego sklepu. Uconnect™ Phone to aktywowany głosem system łączności, który pozwala prowadzić rozmowy praktycznie bez użycia rąk przez kompatybilny telefon z funkcją Bluetooth®. Możesz słychać muzyki i odtwarzać dźwięk z płyt CD/DVD, plików MP3 oraz innych źródeł podłączonych przez zdalny port USB lub gniazdo jack, a także z dysku twardego i przez Bluetooth® w trybie transmisji strumieniowej.

 

MNÓSTWO PRZESTRZENI NA SPRZĘT

Jeep® Wrangler oferuje imponującą przestrzeń ładunkową dzięki składanej kanapie. Wartościowe przedmioty można bezpiecznie przechowywać w konsoli środkowej wyposażonej w łatwo dostępny zamykany schowek z dwupoziomową przegródką z klapką.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Technologia

SYSTEM NAGŁOŚNIENIA ALPINE® PREMIUM

Dziewięciogłośnikowy system nagłośnienia Alpine® klasy Premium generuje realistyczny dźwięk dzięki wydajnemu wzmacniaczowi, dwóm głośnikom wysokotonowym, subwooferowi o wymiarach 8 x 12 cali, czterem głośnikom o średnicy 6,5 cala oraz dwóm głośnikom 3,5-calowym umieszczonym w górnym pałąku nad głowami pasażerów. Systemy Alpine są znane z równowagi tonalnej i wyrazistości dźwięku. Poznaj nowe możliwości inżynierii dźwięku (standardowe wyposażenie wersji Sahara i Rubicon).

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Możliwości

IMPONUJĄCA MOC

Pewność i możliwości idą w parze. Jeep® Wrangler dysponuje mocą i momentem obrotowym pozwalającym poruszać się niemal w każdym terenie, poradzi sobie na skalistych szlakach, w kopnym śniegu i grząskim błocie.

 


SILNIK TURBO DIESEL 2.8 CRD

Imponująca 4-cylindrowa, 16-zaworowa jednostka napędowa z systemem Common Rail rozwija moc 200 KM przy 3600 obr./min i moment obrotowy 460 Nm w zakresie 1600-2600 obr./min konfigurowana jest ze skrzynią automatyczną.

MOC

 200 Km
MOMENT OBROTOWY
 460 Nm

SILNIK PENTASTAR™ 3.6 V6
Lekki aluminiowy silnik Wranglera rozwija imponującą moc 284 KM i moment obrotowy 347 Nm. Automatyczna skrzynia biegów z funkcją „autostick” gwarantuje doskonałe osiągi. Rozwiązania zastosowane w skrzyni biegów umożliwiają elektroniczne sterowanie momentem obrotowym silnika, co ułatwia płynne przyspieszanie na każdym biegu.

MOC
 284 Km
MOMENT OBROTOWY
 374 Nm

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Napęd 4x4

Systemy 4x4

Zaprojektowany z myślą o dominacji na najtrudniejszych trasach terenowych, system napędu 4x4 Command-Trac®, należący do standardowego wyposażenia wersji Wrangler Sport oraz Wrangler Sahara, dba o to, aby każde z kół otrzymywało taką samą moc. Gwarantuje to najlepsze w klasie samochodów osiągi na każdej nawierzchni. System Rock-Trac®, dostępny tylko w wersji Rubicon, znacząco podnosi moment obrotowy przekazywany na koła, pozwalając na ekstremalne manewry w terenie, a przełożenie skrzyni redukcyjnej 4:1 umożliwia jazdę z niską prędkością przy znacznym zwiększeniu momentu obrotowego dostarczanego do kół.

Systemy wspomagające

ASYSTENT ZJAZDU HDC I ASYSTENT RUSZANIA POD GÓRĘ HSA

Podczas zjazdu ze stromego, śliskiego wzniesienia HDC ułatwia utrzymanie stałej, zaprogramowanej prędkości dzięki monitorowaniu działania hamulców i przepustnicy. HSA blokuje koła jeszcze krótko po tym, jak kierowca zdjął stopę z pedału hamulca, aby można było ruszyć bez staczania się w dół.

 

NAJLEPSZE W KLASIE WŁAŚCIWOŚCI TERENOWE

Wrangler oferuje największy w swojej klasie prześwit (25,9 cm) oraz najlepsze w klasie kąty natarcia (38,4 stopnia), rampowy (25,1 stopnia) i zejścia (31,3 stopnia).

 

HOLOWANIE

Jeep® Wrangler może holować przyczepę o masie do 2200 kg. Pomaga mu w tym zwiększając bezpieczeństwo system stabilizacji toru jazdy przyczepy dostępny w standardowym wyposażeniu. W sytuacji wykrycia braku stabilności przyczepy system interweniuje automatycznie, bez udziału kierowcy.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Bezpieczeństwo

OCHRONA, GDY JEJ POTRZEBUJESZ

Jeep® Wrangler pomaga w bezpiecznym przeżywaniu przygód dzięki systemom monitorującym jazdę i wspomagającym prowadzenie pojazdu w trudniejszych warunkach oraz rozwiązaniom konstrukcyjnym, takim jak belki z wysokowytrzymałej stali, które zwiększają wytrzymałość konstrukcji i zapewniają ochronę w przypadku uderzenia. Jeep® Wrangler pomaga chronić Ciebie i Twoich najbliższych dzięki najnowocześniejszemu wyposażeniu z zakresu bezpieczeństwa, obejmującemu między innymi standardowe wielostopniowe czołowe poduszki powietrzne i opcjonalne boczne poduszki powietrzne z systemem czujników wykrywających obecność pasażera, a także konstrukcję nadwozia opartą na ramie.

 

WYTRZYMAŁOŚĆ I MOC W GENACH

Większa wytrzymałość na boczne uderzenia i sztywność nadwozia to zasługa elementów konstrukcji wykonanych z wysokowytrzymałej stali zintegrowanych ze słupkiem B i podłogą. W celu zwiększenia bezpieczeństwa zbiornik paliwa jest umieszczony centralnie między profilami ramy, a płyta ochronna o grubości 2,5 mm zapewnia dodatkową ochronę w czasie jazdy terenowej.

 

IMMOBLIZER SILNIKA SENTRY KEY®

System umożliwia blokowanie i odblokowywanie drzwi bez użycia kluczyka. Antykradzieżowy immobilizer silnika Sentry Key® praktycznie uniemożliwia jazdę osobom nieposiadającym właściwego kluczyka.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wyposażenia